Aktualności

Deszczowy czwartek   (2016-07-14)

Dzisiejszy deszczowy dzień, po standardowej pobudce i śniadaniu, które było wcześniej niż zwykle rozpoczęliśmy od meczów sparingowych z zespołem UKS Orlik Darłowo. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki mieli okazję zaprezentować i doskonalić swoje umiejętności w grze z przeciwnikiem. Wyśmienicie spisali się nasi mali giganci grupy Żak wygrywając wszystkie swoje spotkania po pięknych akcjach i bramkach. Grupa starsza- Orlik zagrała 3 połowy po  20 minut i z meczu na mecz grali lepiej, przegrywając dwie i jedną remisując.
Wyczerpujące mecze sprawiły, że zawodników dopadł wilczy apetyt, który został zaspokojony obiadem na który wyruszyliśmy o 13:30. Po posiłku wyjątkowo, rozpoczęły się porządki w pokojach i odpoczynek. Po chwili relaksu nastąpiły przygotowania do „Obozowego Kina”, gdzie wspólnie spędziliśmy czas oglądając film animowany, który spowodował, że nasze brzuchy bolały nas ze śmiechu. Kontynuując wesołą atmosferę każdy pokój rywalizował w zabawie „KALAMBURY”, gdzie odkryliśmy nowe talenty aktorskie wśród naszych zawodników i zawodniczek.
Przyszedł czas wyczekiwanej kolacji, a po niej kolejna rudna turnieju FIFA 2016. Podsumowując, mimo, że za oknem ponuro to obozowa „Jedenastka” wciąż świetnie się bawi!

Zaparaszamy na nasz profil FB, gdzie można obejrzeć fotorelację z całego dnia!
  « powrót