Aktualności

Za nami pierwszy dzień obozu- "Spokojna niedziela"   (2016-07-10)

O godzinie 8:45 wszyscy zawodnicy stawili się na zbiórce i wspólne udaliśmy się na śniadanie. Po zakończonym posiłku każda grupa porządkowała swój pokój- każdy starał się to zrobić jak najlepiej, aby dostać jak najwięcej punktów w konkursie czystości.
Po kontroli czystości, ze względu na pogodę nastąpiła mała zmiana planów i ruszyła I kolejka turnieju FIFA 2016. Część chłopców uczestniczyła w pierwszych meczach, a część grała w piłkarzyki i tenisa stołowego. Emocji było co niemiara!
O godzinie 13:45 stawiliśmy się na obiad, po którym zawodnicy mieli chwilę na rozmowy z rodzicami i mały odpoczynek przed pierwszym treningiem, na który czekali z niecierpliwością.
Pierwsza jednostka treningowa rozpoczęła się o godzinie 15:30. Warunki treningowe w jakich chłopcy mogą doskonalić swoje umiejętności są rewelacyjne! Każdy z zawodników był  tak zachwycony, że ciężko było zakończyć trening. 
Po półtoragodzinnym treningu przyszedł czas na kolacje, po której poszliśmy na pierwsze małe zakupy i przygotowywaliśmy się do wspólnego oglądania finału EURO 2016. 
Całodniowe niedzielne zmagania zakończyły się w pozytywnej atmosferze z niecierpliwością na kolejny dzień.


Zaparaszamy na nasz profil na FB, na ktorym znajduje się fotorelacja! « powrót