Aktualności

  (2016-06-21)

Był już Berlin, a teraz przyszedł czas na Czechy. W piątkowe popołudnie „Jedenastka” w składzie trenerzy, zawodnicy i rodzice wyruszyła do Czech na sobotni turniej Arsenal Kop 2016. Rozgrywki rozpoczęliśmy od godziny 9:00 na boisku w Brtnicy i nie liczyły się tutaj miejsca, ale rozegranie spotkań w całkiem innym przeciwnikiem. W turnieju wzięły udział takie zespoły jak:

-FC Velké Meziříčí (červení)
-TJ Sokol Bedřichov
-FC Velké Meziříčí (žlutí)
-TJ Sokol Březník
-TJ Sokol Arsenal Brtnice
-FK Pelhřimov
-SK FŠ Třebíč „08“

To już drugi nasz turniej poza granicami kraju, gdzie gramy w nieco odmiennych warunkach niż u nas w Polsce. Chłopcy grali mecze po 20 minut, na bardzo małych boiskach i piłką o rozmiarze 3. Pierwszy mecz w wykonaniu naszych młodych piłkarzy nie należał do najlepszych, ale z meczu na mecz chłopcy się rozkręcali i  zaczęli wykorzystywać warunki w jakich im przyszło rywalizować. Bardzo dużo strzelonych bramek, świetnych akcji, nie tylko zawodników z pola ale i naszych bramkarzy to widowisko na które patrzyło się z podziwem, a ręce same składały się do gromkich braw.
„Jedenastka” pomimo braku kilku podstawowych zawodników poradziła sobie świetnie wygrywając pięć z siedmiu spotkań.
Cieszy nas fakty, że po raz kolejny udało nam się pojechać na turniej poza granice naszego kraju bo dla nas trenerów i zawodników to kolejne cenne doświadczenia. Im więcej gry w różnych warunkach i z różnymi zespołami tym lepszy rozwój naszych podopiecznych.
Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu i świetną atmosferę! Oby więcej takich wyjazdów w przyszłości.

Był Berlin, były Czechy…niebawem przyjdzie czas na odpoczynek, a po ciężka praca na treningach i ruszamy na BARCELONE!
 « powrót