Aktualności

AP Jedenastka na Turnieju J. S Security CUP von Viktoria 89 w Berlinie   (2016-06-04)

W minioną sobotę, 28.05.2016 r reprezentacja młodych piłkarzy, trenujący na co dzień w Kątach Wrocławskich i Wrocławiu reprezentowali dzielnie naszą Akademię podczas turnieju „J. S Security CUP von Viktoria 89” w Berlinie. Był to pierwszy taki wyjazd poza granicę naszego kraju, aby zmierzyć się z czołowymi zespołami z Niemiec. W turnieju wzięły udział takie zespoły jak:


- FC Hallescher
-1. FC Brandenburg 04
-FSV Halle
-FC Viktoria Berlin
-RB Leipzig
-Akademia Piłkarska Reissa
-BFC Dynamo Berlin II
-Burger Ballspiel Club 08
¬-BFC Dynamo Berlin
-FC Anker Wismar
-Rot Weiß Neubrandenburg
-Football Academy Krosno

Cały turniej był zdecydowanie dużym przeżyciem dla naszych chłopców, świetną przygodą ale i też czymś nowym. Gra w sześciu zawodników w polu plus bramkarz miała ogromny wpływ na nasze rozgrywki- po raz pierwszy rozgrywaliśmy turniej w takim ustawieniu. Pierwsze mecze w wykonaniu naszych zawodników nie należały do widowiskowych, ale każde kolejne były już lepsze. Poziom gry chłopców nie różnił się od gry innych zawodników, ale ilość graczy na boisku sprawiła dużo problemów.
Cieszymy się, że mogliśmy pojechać na tak ciekawy turniej i zebrać kolejne doświadczenia, które są nam potrzebne do dalszego rozwoju. Cały czas się uczymy, a przy tym świetnie bawimy. Dziękujemy serdecznie rodzicom za ogromną pomoc w organizacji wyjazdu na turniej, a FV Viktorii Berlin za zaproszenie!

Reprezentacja chłopców podczas turnieju w Berlinie:
1.F.Pac
2.F.Kobza
3.M.Leś
4.S.Wilczek
5.K.Zieliński
6.W.Kurowski
7.F.Gabryś
8.T.Gabryś
9.K.Karczewski
10.J.Gruszczyński

Wkrótce więcej zdjęć!
 « powrót