Aktualności

II miejsce w turnieju JAKO AP13 CUP   (2016-03-20)

W sobotę tj. 19.03.2016 r zawodnicy naszej Akademii świetnie spisali się podczas turnieju JAKO AP13 CUP w Żarowie. W turnieju wzięło udział 8 zespół: AP Śląsk Wrocław, AP Football Wrocław, Chojnik Jelenia Góra, AP Dzierżoniów, Pogoń Pieszyce, Bolko Bolków, Akademia Piłkarska 13 Jarosława Lato oraz reprezentacja naszej Jedenastki. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizacja odbywała się na zasadzie „każdy z każdym”. Następnie dwa pierwsze zespoły z grupy A i grupy B awansowały do LIGI MISTRZÓW, a dwa pozostałe z grup A i B utworzyły LIGĘ EUROPEJSKĄ. Wyniki fazy grupowej przenoszone były do fazy finałowej, tak by zespoły, które spotkały się ponownie nie rozgrywały już meczu.

Grupa A:
1.AP Śląsk Wrocław
2.Akademia Piłkarska 13
3.Chojnik Jelenia Góra
4. AP Football Wrocław

Grupa B:
1.Akademia Piłkarska Jedenastka
2.Pogoń Pieszyce
3.Bolko Bolków
4.AP Dzierżoniów

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 9:00. Nasi chłopcy w fazie grupowej z meczu na mecz spisywali się świetnie. Początkowy chaos w grze, zamienił się w piękne widowisko, które mogli podziwiać licznie zgromadzeni kibice.

Wyniki fazy grupowej:

AP Dzierżoniów- Akademia Piłkarska Jedenastka 0:0
Akademia Piłkarska Jedenastka- Pogoń Pieszyce 2:1
Bolko Bolków- Akademia Piłkarska Jedenastka 0:1

Wygrywając dwa spotkania i remisując jedno awansowaliśmy z pierwsze miejsca do LIGI MISTRZÓW, w której zmierzyć nam przyszło się z:

Akademia Piłkarska Jedenastka- Chojnik Jelenia Góra 5:2
Bolko Bolków- Akademia Piłkarska Jedenastka 0:1
AP Football Wrocław- Akademia Piłkarska Jedenastka 2:0

Ostatecznie w walce o I miejsce z AP Football Wrocław nasz zespół przegrał 2:0 po bardzo dobrej grze chłopców, zajmując tym samym II miejsce w turnieju JAKO AP12 CUP!

Kolejny, mocno obsadzony turniej w którym bierzemy udział i pokazujemy, że nasi chłopcy spisują się świetnie! Bawimy się, a przy tym zbieramy mnóstwo doświadczenia!

Gratulacje dla chłopców i podziękowanie dla rodziców za wsparcie i doping!
 « powrót