Aktualności

Żaki na medal! Sporting Winter Cup 2016   (2016-02-29)

W minioną niedzielę reprezentacja Żaków wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju Sporting Winter Cup 2016. Rozgrywki odbyły się na hali sportowej w Miękini, gdzie 8 zespołów rywalizowało w dwóch grupach o uzyskanie jak najlepszego miejsca. Każdy z zespołów chciał być nalepszy. Nasza "Jedenastka" w fazie grupowej zmierzyła się z:

WKS Śląsk Wrocław - AP Jedenastka 0:4
MKS Parasol Wrocław- AP Jedenastka 1:0
KS Sporting Wrocław I- AP Jedenastka 0:4

Ostatecznie w grupie zajęliśmy II miejsce i fazie finałowej o miejsca I- XIII w pierwszym meczu zmierzyliśmy się z zespołem KS Sporting Wrocław II przegrywająca 2:1 po bardzo wyrównanej i zaciętej walce. Zabrakło nam w tym meczu na pewno skuteczności pod bramką przeciwnika i w grę wkradł się chaos. Cieszy gra naszych dzielnych bramkarzy: Antka i Filipa, którzy w tym turnieju świetnie się spisywali w swojej roli tracąc tylko 3 bramki!
W walce o III miejsce spotkaliśmy się z zespołem Bumerang Wrocław, który pokonaliśmy 1:0 i ostatecznie w całym turnieju zajęliśmy III miejsce, z którego jesteśmy zadowoleni. Radość chłopców po ostatnim wygranym meczu była ogromna. W turnieju nasz bramkarz Filip Kobza został wybrany NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU! « powrót