Aktualności

Piłkarskie zmagania w Jaworze   (2016-01-31)

W sobotę tj. 30.01.2016 r reprezentacja chłopców „Jedenastki” wzięła udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju. IV Dolnośląski  Turniej Halowej Piłki Nożnej zGrany Jawor przyciągnął wiele drużyn z województwa, które prezentowały wysoki poziom umiejętności. Były to:
Grupa A:
1.Javoria Jawor
2.Górnik Złotoryja
3.Victoria Wałbrzych
4.Champion Chocianów
5.Polonia-Stal Świdnica

Grupa B:
1.AKS Strzegom
2.Konfeks Legnica
3.JTS Jawor
4.Akademia Piłkarska Jedenastka
5.Baszta Wałbrzych

Rozgrywki rozpoczęły się od godziny 9:00 i każdy zespół w swojej grupie walczył z każdym o wejście do półfinału. Nasi chłopcy w fazie grupowej spisali się świetnie, zdobywając 3 wygrane, 1 remis i tym samy z pierwszego miejsca awansując do półfinału.

Wyniki fazy grupowej:

JTS Jawor- Akademia Piłkarska Jedenastka 0:5
Akademia Piłkarska Jedenastka- Baszta Wałbrzych 2:2
Konfeks Legnica- Akademia Piłkarska Jedenastka 0:3
AKS Strzegom- Akademia Piłkarska Jedenastka 0:1

W półfinale zmierzyliśmy się z zespołem Champion Chocianów, pechowo remisując 1:1 w ostatnich sekundach meczu po bramce samobójczej i przegrywając w karnych.
Ostatecznie graliśmy mecz o III miejsce, w którym zremisowaliśmy 1:1 z zespołem Konfeksu Legnica. Ponownie karne decydowały o klasyfikacji ogólnej, w których tego dnia nie mieliśmy szczęścia. Mimo wszystko chłopcy bardzo dobrze spisali się podczas całych rozgrywek i dzielnie walczyli z każdym zespołem, zabrakło nam tego dnia szczęścia, ale i też konsekwencji w grze. Świetny turniej, który pozwolił nam zmierzyć się z drużynami z naszego województwa.

Klasyfikacja końcowa:

X miejsce - JTS Jawor
IX miejsce – Victoria Wałbrzych
VIII miejsce – UKS Javoria Jawor
VII miejsce – AKS Strzegom
VI miejsce – Baszta Wałbrzych
V miejsce – Polonia-STAL Świdnica
IV miejsce – Akademia Piłkarska Jedenastka Wrocław
III miejsce – Konfeks Legnica
II miejsce – Champion Chocianów
I miejsce – Górnik Złotoryja

Ponadto trenerzy wszystkich zespołów wybrali dwie nagrody specjalne. Statuetkę najlepszego zawodnika odebrał Oliwier Zapłata (Górnik Złotoryja), a najlepszym bramkarzem został nasz dzielnie broniący Filip Kobza!! Gratulacje!! « powrót