Aktualności

"Jedenastka w akacji"   (2016-01-29)

W ubiegłą sobotą chłopcy z rocznika 2006 uczestniczyli w turnieju TOP7 w Kątach Wrocławskich. Dzielnie walczyli z takimi zespołami jak:

1.WKS ŚLĄSK WROCŁAW TR.PRZYBYŁOWSKI
2.AP FOOTBALL WROCŁAW
3.LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE
4.UKS KIEŁCZÓW ACADEMY
5.WKS ŚLĄSK WROCŁAW TR.ZAWADZKI

Zespół składający się z chłopców rocznika 2006 po raz pierwszy wziął udział w turnieju halowym i zaprezentował się dobrze. Było oczywiście sporo błędów, które należy poprawić na treningu ale jak na pierwszy występ trenerzy oceniają chłopców pozytywnie z perspektywą na przyszłość.
Wyróżnieni zawodnicy podczas tego turnieju to: Jakub Ostaszkiewicz i Kacper Jucha! Gratulacje dla chłopców!

Kolejną ekipą „Jedenastki”, która wzięła udział w turnieju byli chłopcy młodsi od swoich poprzedników, wytypowani przez trenerów z różnych oddziałów. Turniej ten odbył się w niedzielę, również w Kątach Wrocławskich.

Lista zespołów uczestniczących w turnieju:

1.MŁODE WILKI KĄTY WROCŁAWSKIE
2.OLYMPIC WROCŁAW
3.UKP RAFIN OLIMPIAKOS ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
4.UKS FENIKS STRZELIN
5.WKS ŚLĄSK WROCŁAW TR.ZAWADZKI

Turniej rozpoczęliśmy, jak to zwykle bywa bardzo chaotycznie i nerwowo ale przy tym skutecznie wygrywając 1:0. Kolejne mecze to już spokojna, poukładana i ciesząca oko trenera gra chłopców, która przynosiła kolejne zwycięstwa naszych zawodników. Zespoły z którymi przyszło nam rywalizować prezentowały wysoki poziom i nie były to łatwe mecze. Z turnieju na turniej jest duży progres w grze zespołowej chłopców, którzy muszą ze sobą grać jak najwięcej bo nic tak nie uczy jak gra.
Wyróżnieni zawodnicy turnieju to: Kuba Karczewski, Mateusz Leś! Gratulacje dla chłopców! « powrót