Aktualności

Weekendowe rozgrywki za nami!   (2016-01-12)

W ubiegły weekend bardzo dobrze zaprezentowały swoje umiejętności drużyny naszej Akademii. Rozgrywki rozpoczęliśmy od piłkarskiej soboty w turnieju RAFIN CUP w Żernikach Wrocławskich, gdzie dwa zespoły rocznika 2008 zmierzyły się ze swoimi rówieśnikami. Pierwszy zespół swoje rozgrywki rozpoczął od godziny 11:15 i przyszło im zmierzyć się z takimi zespołami jak: WKS Śląsk Wrocław, Akademia Piłkarska First Kick, Bumerang Wrocław i Silesia Wrocław. W każdym meczu nasi chłopcy prezentowali wysoki poziom umiejętności, czego dowodem są wyniki meczów, ale dla nas nie wynik jest ważny lecz indywidualny rozwój każdego zawodnika.
Drugi zespół rocznika 2008 rozpoczął swoje rozgrywki od godziny 14:15. Mimo to, że dla niektórych chłopców są to pierwsze turnieje to zawodnicy zaprezentowali się również z dobrej strony. Mogliśmy zobaczyć ciekawe akcje i piękne bramki. Proste błędy chłopców jak brak krycia czy też niedokładne podania powodowały stratę bramek. Na pewno na kolejnych turniejach chłopcy będą bardziej czujni i nie będą tracić bramek po takich błędach. Ważne jest, aby konsekwentnie wyciągać wnioski z każdego turnieju.

Niedziela była również pełna emocji podczas turnieju TOP7 rocznika 2007 w Kątach Wrocławskich, który współorganizowany był z GOKiS Kąty Wrocławskie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia poziom rozgrywek był bardzo wysoki i przyszło nam rywalizować naprawdę z bardzo dobrymi zespołami takimi jak: UKS Bierutów, UKS Feniks Strzelin, Wratislavia Wrocław i AP Football Wrocław. Od początku gra naszych zawodników nie była taka jaką sobie zakładaliśmy. Mimo to, że pierwszy mecz zakończył się remisem to chłopcy całkowicie zapominali o kryciu, co było podstawą w każdym z meczów. W kolejnych meczach było już lepiej i poziom gry naszych chłopców mógł się podobać.

Wielkie uznanie i pochwała dla wszystkich zawodników naszej Akademii, którzy w weekend godnie prezentowali nasze barwy! Dziękujemy wszystkim rodzicom za doping i wsparcie naszych „Małych Gigantów”!
 

 « powrót