Aktualności

Podsumowanie Letnich Warsztatów na sportowo   (2015-07-05)

W ostatnim czasie Akademia Piłkarska Jedenastka zorganizowała dla swoich podopiecznych letnie warsztaty na sportowo. Pięć dni przygody z piłką nożną i nie tylko…Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją!

Pierwszy dzień naszej pięciodniowej przygody z piłką nożną, która odbyła się 29.06-03.07, rozpoczął się od krótkiej rozmowy na temat tego, co czeka nas w najbliższym czasie, gdzie pojedziemy, co nowego zobaczymy i czego się nauczymy. Trenerzy przedstawili harmonogram warsztatów i co najważniejsze wszyscy zapoznali się z regulaminem, którego należy przestrzegać. Po wszystkich sprawach organizacyjnych, przyszedł czas na pierwszy trening, po którym odbyła się pierwsza zaplanowana wycieczka do Bobolandi- największego parku rozrywki, w którym bawiliśmy się świetnie na każdej z atrakcji. Jednak jak przystało na prawdziwych piłkarzy największą atrakcją było dmuchane boisko do piłki nożnej. Po powrocie z wycieczki i obiedzie odbyły się rozgrywki piłkarskie.
We wtorek nasze warsztaty rozpoczęły się od porannego treningu piłkarskiego. Po zajęciach na boisku przyszedł czas na prezentacje swoich zdolności podczas zajęć plastycznych. Każda grupa dostała odrębne zadanie, które było ocenione w ostatnim dniu naszej przygody z piłką nożną. Tego dnia odbyły się również rozgrywki piłkarskie w formie mini turnieju, podczas którego nasi podopieczni uczyli się zasad fair-play.
Kolejny dzień był dla nas fantastyczny. Po porannym treningu, czekał nas wyjazd do Wioski Indiańskiej, który wywarł spore wrażenie na dzieciach. Oprócz zajęć sportowych, odbyliśmy również zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy integracyjne, a także mecze piłkarskie- na które zawodnicy zawsze czekają z niecierpliwością.
W przedostatni dzień letnich warsztatów na sportowo  czekało na nas wiele zabaw szybkościowych, skocznościowych, a także każdy mógł sprawdzić się w różnych próbach sprawności fizycznej. Każdy dał z siebie 100% aby uzyskać jak najlepszy wynik. Po krótkim odpoczynku przyszedł czas na mecze piłki nożnej, a następnie wyjazd do Afrykarium i ZOO.
Ostatniego dnia odbyły się warsztaty freestyle football z Mistrzem Świata- Pawłem Skórą, a także profesjonalny trening lekkoatletyczny z trenerem przygotowania motorycznego. Nasi zawodnicy mogli zobaczyć jak wyglądają ćwiczenia, które wykonują zawodowi piłkarze. Tego dnia również dzieci miały okazje nauczyć się sztuczek piłkarskich pod okiem Pawła Skóry. Po wszystkich atrakcjach ostatniego dnia naszych zmagań, przyszedł czas na podsumowanie i zakończenie letnich warsztatów z piłką nożną. Każdy z uczestników otrzymał drobny upominek, aby mógł jeszcze bardziej zapamiętać wspólnie spędzone chwile z piłką nożną.

Zapraszamy do galerii zdjęć!
 « powrót