Aktualności

Mini Mistrzostwa Deichmann 2018 zakończone!   (2018-06-11)

Za nami rozgrywki Deichmann 2018, które trwały od kwietnia do czerwca. Turniej zakończył się w weekend 9/10.06.2018r Finałami Miejskimi. W tegorocznych rozgrywkach braliśmy udział 5 zespołami w kategoriach U-7, U-9 i U-11, łącznie 50 zawodników.

👉Kategoria U-7:
⚽Holandia-chłopcy rozegrali łącznie 18 meczów, odnosząc 13 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. W tej kategorii nie było klasyfikacji końcowej, ale trzeba przyznać, że nasz najmłodszy zespół wypadł świetnie na tle innych drużyn.

Reprezentacja U-7:
Mateusz Kapsa
Nikodem Poręba
Jakub Piękoś
Mateusz Karczewski
Hubert Wojtuściszyn
Bartek Dzięgielewski
Stanisław Czeleń
Dawid Łyszczarz
Alan Mazur
Brunon Adamski

👉Kategoria U-9:
⚽Togo- chłopcy rozegrali łącznie w fazie grupowej 13 meczów, odnosząc 7 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek. W tabeli uplasowali się na 5 miejscu i w Finałach Miejskich po zaciętym meczu z Hiszpanią i emocjonujących karnych odpadamy w 1/16 finałów. Zespół ten składał się z chłopców z rocznika 2010 i jest to bardzo dobry prognostyk na przyszłoroczne rozgrywki. Bardzo dobry występ w całych rozgrywkach!

Reprezentacja U-9:
Kajtek Ciupa
Marcel Bazylewicz
Mateusz Perczak
Mateusz Rajkowski
Jakub Wąsala
Alan Wilczewski
Tomek Górecki
Oliwier Saja

👉Kategoria U-9:
⚽Liberia- chłopcy rozegrali łącznie w fazie grupowej 15 meczów, odnosząc 14 zwycięstw i 1 porażkę. W tabeli uplasowali się na 2 miejscu i w Finałach Miejskich dotarli aż do ĆWIERĆFINAŁÓW w których musieli uznać wyższość zespołu Holandii. Świetna postawa tej reprezentacji w całych rozgrywkach, jesteśmy z was dumni.

Reprezentacja U-9:
Kryspin Dulęba
Jan Dziemaszkiewicz
Filip Jewgiński
Wojtek Jurek
Szymon Kapsa
Jakub Konury
Wiktor Malinowski

👉Kategoria U-9:
⚽Burkina Faso- chłopcy rozegrali w fazie grupowej 20 meczów, odnosząc 4 zwycięstwa i 16 porażek. W tabeli uplasowali się na 15 miejscu i w Finałach Miejskich odpadli w 1/32 po meczu z Vanuatu. Kolejny zespół składający się z młodszych chłopców dla których co tygodniowe ogrywanie przyniesie na pewno wymierne korzyści dla chłopców. Brawa za walkę do końca!

Reprezentacja U-9:
Oscar Cyman
Olivier Cyman
Tristan Krysmalski
Adam Szymański
Filip Klimkiewicz
Franek Kaszuba
Dorian Matykiewicz
Mateusz Wojtasik

👉Kategoria U-11:
⚽Togo- chłopcy w fazie grupowej rozegrali łącznie 18 meczów, odnosząc 11 zwycięstw, 4 porażki i 3 remisy. W tabeli uplasowali się na 3 miejscu i w Finałach Miejskich dotarli do 1/16 finałów, przegrywając mecz z Walią. Zespół złożony z chłopców głównie z rocznika 2008 zaprezentował się świetnie. Bardzo dobra postawa i gra chłopców przez całe rozgrywki zaowocuje na przyszłość.

Reprezentacja U-11:
Filip Pac
Mateusz Leś
Jakub Karczewski
Wojtek Ciupa
Dominik Jaromin
Igor Gajewski
Łukasz Leśniak
Konrad Zieliński

👉Kategoria U-11:
⚽Burkina Faso- chłopcy w fazie grupowej rozegrali łącznie 16 meczów, odnosząc 12 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. W tabeli uplasowali się na bardzo dobrym 2 miejscu i w Finałach Miejskich odpadli w 1/32 po bardzo dobrym meczy z Japonią. Mimo, że chłopcy odpadli tak szybko w rozgrywkach uważamy, że zaprezentowali się świetnie i niejednokrotnie wynik nie był odzwierciedleniem ich zespołowej gry. Brawo!

Reprezentacja U-11:
Dorian Dola
Aleksander Dołasiński
Dawid Marszałek
Dawid Haraszczuk
Michał Kijak
Maksymilian Kopeć
Szymon Kulpiński
Tomek Leśniak
Wiktor Przybylski
Bartosz Buchowski

Z naszej Jedenastki królem strzelców w mieście Wrocław w kategorii U-9 został Filip Jewgiński z dorobkiem 43 bramek! GRATULACJE DLA FILIPA! Statuetka od organizatora rozgrywek do odebrania na treningu!

Wszystkim zawodnikom gratulujemy postawy i udziału w rozgrywkach, a rodzicom dziękujemy za wytrwałość 😍


 « powrót