Aktualności

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka   (2018-06-04)

W sobotę, 2 czerwca od godziny 14:00 do 19:00 bawiliśmy się wspólnie z zawodnikami i ich rodzinami podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na Stadionie Miejskim w Kątach Wrocławskich. Wspólnie z klubem FIT4Living przygotowaliśmy tego dnia mnóstwo atrakcji. Były zajęcia z JOGI, CROSS z konkursami, konkurencje piłkarskie, dużo meczów, dmuchane place zabaw, malowanie twarzy, zabawy z animatorami oraz bardzo emocjonujące turnieje dla dzieci i tatusiów, w których udział również brali trenerzy.
W tym roku turniej dla dzieci miał nietypową formę, bo to rodzice wcielili się w rolę trenerów i trzeba przyznać, że zaangażowania i emocji nie brakowało. W turnieju wzięło udział 5 zespołów, które po losowaniu przyjęły nazwy krajów: Polska, Senegal, Kolumbia, Japonia i Niemcy. Trenerami zespołów byli tatusiowie: pan Grzegorz Karczewski i Grzegorz Zieliński, pan Łukasz Haraszczuk i Tomasz Kulpiński, pan Marcin Ciupa, pan Paweł Kapsa, pan Mariusz Syrek. Każdy zespół zagrał z każdym i ostatecznie I miejsce w turnieju zajął zespół Senegalu pod dowództwem pana Grzegorza Karczewskiego i Grzegorza Zielińskiego po emocjonujących rzutach karnych z Kolumbią pana Marcina Ciupy, II miejsce Kolumbia, III miejsce Japonia, IV miejsce Polska i V miejsce Niemcy.
Dla najmłodszych zawodników trenerzy przygotowali stacje piłkarskie, po których nastąpiły mecze. Po zakończeniu dwóch turniejów każde dziecko otrzymało pamiątkowy złoty medal, kubek Super Piłkarza i plansze z rozpiską meczów na Mundial, który już niebawem.
W rozgrywkach dla dorosłych wystąpiły 4 zespoły tatusiów i 1 zespół trenerów. Nazwy zespołów były identyczne jak w turnieju dla dzieci. Wszyscy spisali się świetnie, mecze były zacięte, a doping kibiców tylko dodawał skrzydeł. Ostatecznie zespół trenerów obronił tytuł z roku poprzedniego i zajął I miejsce, II miejsce zajęła Kolumbia, III miejsce Japonia, IV miejsce Polska i V miejsce Senegal. Dla naszych tatusiów też mieliśmy małą niespodziankę i dzięki temu mogli poczuć się jak ich dzieci podczas ceremonii wręczenia pamiątkowych medali i pucharów. Podczas Pikniku Rodzinnego odbyła się też zbiórka pieniążków dla Andżeliki na powrót do zdrowia. Rodzice przygotowali dla wszystkich darczyńców słodki poczęstunek w postaci ciasta. Cały piknik odbył się w radosnej i przyjemnej atmosferze. Pogoda w tym dniu dopisała w stu procentach. Miło było patrzeć na integrujących się rodziców, którzy tworzą naszą małą Jedenastkową rodzinę! W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za udział i świetną zabawę! Dziękujemy!!!

Relacja foto na naszym fanpage na FB! Zapraszamy do obejrzenia! « powrót