Aktualności

JEDENASTKA CUP 2018 Kąty Wrocławskie dla najmłodszych!   (2018-03-12)

W sobotę, 10.03.2018r nasza Akademia była organizatorem dwóch turniejów- dla rocznika 2011 i 2012. Od godzin porannych 6 zespołów z rocznika 2011 rozgrywało swoje mecze na fantastycznej hali widowiskowo- sportowej w Kątach Wrocławskich. Zespoły, które skorzystały z naszego zaproszenia to: KS Sporting Wrocław, FC Wrocław Academy, Akademia Piłkarska Duda, Młode Wilki Kąty Wrocławskie, KS Acana Orzeł Futsal Jelcz- Laskowice. Rozgrywki odbyły się w systemie każdy z każdym i nie była prowadzona klasyfikacja końcowa co pozytywnie wpłynęło na atmosferę turnieju i grę wszystkich zespołów. Każda drużyna biorąca udział otrzymała pamiątkowy puchar, a zawodnicy  medale i piłkarskie karty.
Popołudniu w takiej samej formie odbyła się rywalizacja zespołów z rocznika 2012. Były to pierwsze takie rozgrywki organizowane dla tego rocznika przez naszą Akademię. Na halę stawiło się pięć zespołów: Akademia Piłkarska Duda, Parasol Wrocław, Akademia Piłkarska Bumerang Wrocław, KS Sporting Wrocław i oczywiście nasza Jedenastkowa ekipa.
Nasza Akademia również dla wszystkich małych piłkarzy podczas dwóch turniejów  przygotowała zdrową przekąskę w postaci owoców, a w przerwie między meczami zawodnicy mogli świetnie się bawić podczas gry w piłkarzyki czy XBOX 360 kinect.

Dziękujemy wszystkim zespołom za udział w rozgrywkach i stworzenie świetnej piłkarskiej atmosfery.  « powrót