Aktualności

JEDENASTKA CUP 2018   (2018-02-05)

W weekend, 04.02.2018r nasza Akademia miała przyjemność zorganizować turniej piłkarski rocznika 2010 dla zespołów prezentujących bardzo dobry futbol. Rozgrywki odbyły na świetne przygotowanej hali widowiskowo- sportowej w Kątach Wrocławskich. W tym dniu gościliśmy 8 zespołów, które rywalizowały ze sobą w dwóch 4-ro zespołowych grupach systemem każdy z każdym. Po tej fazie, rozpoczęliśmy finałową część turnieju w której po dwa pierwsze zespoły z grupy A i B utworzyły grupę mistrzowską walczącą o miejsca 1-4, a  zespoły z miejsca 3 i 4  grup A i B stworzyły grupę w której zespoły walczyły o miejsca 5-8. Trzeba również zaznaczyć, że wyniki z fazy grupowej przechodziły do fazy finałowej.
Ci mali piłkarze podczas rozgrywek dostarczyli licznie zgromadzonej widowni dużo emocji, radości ale i też smutku oraz fantastycznych bramek i akcji. Ręce same składały się do oklasków. Cały turniej przebiegał w miłej i spokojnej atmosferze. W przerwie między meczami zawodnicy mogli skorzystać z pierwszy raz stworzonej „strefy gier” gdzie mogli zagrać w piłkarzyki czy FIFA na XBOX 360. Z pewnością była to bardzo dobrze przemyślana atrakcja, która gromadziła wielu zawodników z różnych zespołów. Integracja pełną parą!
Ważnym punktem turnieju była zbiórka pieniążków na leczenie dla Pani Magdy- mieszkanki Kątów Wrocławskich, która dzielnie walczy z chorobą i również była z nami podczas turnieju oglądając tych małych, dzielnie walczących piłkarzy. Dziękujemy wszystkim za przekazane pieniążki.

Klasyfikacja końcowa:
I AT Krotoszyn
II AP Jedenastka Kąty Wr czarni
III Ślęza Wrocław
IV AP Dzierżoniów
V GOKiS Kąty Wr
VI KS Polkowice
VII APN Sobótka
VIII AP Jedenastka Kąty Wr biali
Najlepszy bramkarz: Karol Pogoda- AT Krotoszyn
Najlepszy zawodnik: Tomek Górecki- AP Jedenastka
Najlepszy strzelec: Kacper Milczarek- Ślęza Wrocław

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zespołów, które uczestniczyły w naszym turnieju. Mamy nadzieje, że świetnie się bawiliście!

Poniżej, na załączonych zdjęciach przedstawiamy wszystkie szczegóły dotyczące turnieju.

A już w sobotę 10.02.2018r w Kątach Wrocławskich kolejny turniej z cyklu JEDENASTKA CUP 2018 dla rocznika 2008 na którym na pewno nie zabraknie emocji i przygotowywanych atrakcji.
 
Foto: Dawid Łukasiewicz
 « powrót