Aktualności

Podsumowanie piłkarskiego weekendu   (2017-11-27)

Weekend 25.11-26.11 spędziliśmy bardzo aktywnie. Razem z Akademią świetnie bawiło się łącznie w sobotę i w niedzielę czterdziestu zawodników. Cieszymy się ogromnie, że chętnie spędzacie z nami czas.
Sobota to turniej JAKO Polonia- Stal Świdnica Cup 2017 na którym zagrały nasze Żaki. Na hali w Witoszowie Dolnym od godzin porannych rywalizowaliśmy z zespołami:
-AKS Strzegom
-Baszta I Wałbrzych
-UKS I Lechia Dzierżoniów
-Polonia- Stal I Świdnica
-Kuźnia Jawor
-Akademia Piłkarska 13
-Młoda Polonia Wrocław
Siedem meczów, po 11 minut systemem każdy z każdym. W tym turnieje aż pięciokrotnie zwyciężyliśmy i dwukrotnie remisowaliśmy, co ostatecznie dało nam I miejsce. Nasi „Mali Giganci” w każdym meczu dzielnie walczyli o każdą piłkę pokazując umiejętności indywidualne i zespołowe. Bardzo dobrze funkcjonowała gra zespołowa, dużo podań i gra na jeden kontakt. Turniej uważamy za bardzo owocny tym bardziej, że grające w nim zespoły prezentowały wysoki poziom i można było sprawdzić się na tle tak grających drużyn.
Drugi dzień rozgrywek to dzień pod znakiem turnieju w Kątach Wrocławskich, który został zorganizowany przez GOKiS. Nasz Jedenastka brała w nim udział 3 zespołami, 2 zespoły grały w turze I i 1 zespół w turze II. Były to rozgrywki bez klasyfikacji końcowej, w których zawodnicy z roczników 2010/2011 i 2012 świetnie sobie poradzili. Na swoich kontach zanotowali zwycięstwa, remisy ale i także porażki. Licznie zebrani kibice gromki brawami nagradzali piękne akcje, bramki i parady bramkarzy. W turnieju statuetkę dla wyróżniającego się zawodnika otrzymali: nasza świetnie broniąca Kaja Rydzicka i bracia Oscar i Olivier Cyman, a także Alan Wilczewski. Gratulacje dla naszych piłkarzy i piłkarki!

A już w weekend czekają nas kolejne piłkarskie emocje!
 « powrót