Aktualności

Uczcili Święto Niepodległości na Gold Game Cup 2017   (2017-11-12)

W weekend 11.11.2017r podopieczni trenera Adriana i trenerki Marty z rocznika 2008 oraz 2011 wzięli udział w turnieju Gold Game Cup 2017 zorganizowanym przez fundację Game Sport. Od samego rana o godzinie 8:30 na boisko wybiegli zawodnicy rocznika 2008.
W turnieju wzięły udział dwie nasze ekipy, AP Bumerang Wrocław, RAP Radomsko, Parasol Wrocław I, Parasol Wrocław II, AP Szansa, AP First Kick, WKS Śląsk Wrocław i Trójka Krotoszyn. Rozgrywki odbyły się w formie 12 minutowych meczów każdy z każdym.
Niestety, w tym dniu nasi zawodnicy nie byli w najlepszej formie co było widoczne praktycznie w każdym z meczów. Nawet mimo meczów wygranych, gra nie wyglądała najlepiej. Dużo prostych błędów, niedokładne podania, brak koncentracji i pełnego zaangażowania przyczyniły się do brzydkiej gry naszych zespołów. Szkoda, bo trenerzy znając potencjał zawodników i zespołu nie uważają, żebyśmy byli gorsi od drużyn grających przeciwko nam, wręcz przeciwnie. No cóż, takie rozgrywki są cennymi doświadczeniami i trzeba mocno brać się do pracy na treningach i dawać z siebie 200%.

Od godziny 12:00 rozpoczęła się świetna zabawa naszych najmłodszych zawodników z rocznika 2011. Było to naprawdę długi turniej patrząc na ilość rozegranych meczów, których było aż 12! W turnieju oprócz naszego zespołu wzięły udział: Start Namysłów I, Start Namysłów II, AP Szansa, AP Bumerang I, AP Bumerang II i Sokół Marcinkowice.
Dla niektórych zawodników były to pierwsze rozgrywki w życiu. Każdy z chłopców był bardzo zaangażowany w grę co cieszy nas ogromnie. Radość ze zdobytych bramek, a było ich sporo i gry była widoczna nawet po przegranych meczach.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych „Małych Gigantów” i każdy z nich zasługuje na pochwałę. Podczas rozgrywek statuetkę najbardziej wyróżniającego się zawodnika w naszym zespole otrzymał Mateusz Kapsa- duże brawa dla naszego „Kapsika”.

 « powrót