Aktualności

JEDENASTKA na FC Wrocław Academy Cup   (2017-09-16)

W sobotę, 16 września odbyły się pierwsze rozgrywki w sezonie 2017/2018. Nasze dwa zespoły wzięły udział w turnieju organizowanym przez FC Wrocław Academy na nowym obiekcie przy ul. Kwidzyńskiej 35 we Wrocławiu.
Młodzi piłkarze rywalizowali bez presji o wynik. Liczyła się dobra zabawa i rozwój poprzez grę.
Do turnieju przystąpiły zespoły, które prezentowały bardzo dobry poziom gry: KS ORZEŁ FUTSAL JELCZ-LASKOWICE, UKS SIÓDEMKA BIELAWA, OLYMPIC WROCŁAW, BUMERANG WROCŁAW, FC WROCŁAW ACADEMY, FORZA WROCŁAW, WIDOK SKIERNIEWICE. Mimo, że turniej odbył się bez presji na wynik to wszystkie zespoły chciały pokazać się z jak najlepszej strony walcząc w każdym meczu do ostatnich minut.
Nasze dwa zespoły już w pierwszych rozgrywkach po przerwie wakacyjnej zaprezentowały się bardzo dobrze. Trzeba zaznaczyć, że jeden z zespołów składał się z zawodników młodszych w roczniku 2009, którzy umiejętnościami nie odstawali do swoich starszych kolegów.
Rozgrywki uważamy za bardzo cenne w zdobyte doświadczenia i możliwość rywalizowania z naprawdę dobrymi zespołami. A już za tydzień kolejne turnieje, nauka i zdobywanie doświadczeń.

Do zobaczenia na boiskach!

Foto własne i FC Wrocław Academy. « powrót