Aktualności

Piątek, piąteczek, piątunio   (2017-07-07)

Piątek, to tak naprawdę przedostatni dzień obozu bo w niedzielę wracamy już do domu. Pogoda troszkę gorsza niż wczoraj ale od samego rana zaraz po śniadaniu zameldowaliśmy się na porannym treningu.
Standardowo po treningu poszliśmy na obiad, a po nim mała zmiana planów ze względu na padający deszcz. Zamiast rozegrania ostatniej kolejki Ligi Obozowej zorganizowaliśmy Kino Obozowe na które zaprosiliśmy koleżanki Akrobatki, które również przebywają na obozie w Niechorzu. Po bajce, czekała nas mała niespodzianka w postaci BALONIADY. Rywalizowaliśmy z grupą z Sulechowa. Była to świetna zabawa zarówno dla naszych zawodników jak i trenerów. Filmik pojawi się niebawem na naszym fb. Po zabawie udaliśmy się na kolacje, a po niej na plażę.
O godzinie 20:00 czekała nas jeszcze zabawa na wyczekiwanej przez chłopców obozowej dyskotece. Tańce, śpiewy i dobra zabawa to dla Jedenastki podstawa. Teraz już wszyscy w swoich pokojach układają się do snu, a jutro czeka nas jeszcze wycieczka na Latarnie Morską (zamiast kina7d w którym repertuar jest mało ciekawy, a organizacja chaotyczna dla dużej grupy) i ognisko z pieczeniem kiełbasek. « powrót