Aktualności

Sparingowa środa   (2017-07-05)

Dzisiejszy poranek nie rozpieszczał nas pogodą, dopiero po godzinie 12:00 zawitało do nas słoneczko. Po standardowej pobudce i śniadaniu, wyszliśmy na poranny trening, który musiał zostać skrócony ze względu na dość mocno padający deszcz. Po powrocie każda grupa miała czas na to, aby uporządkować swój pokój przed obozową kontrolą. Dziś prawie każdy pokój otrzymał po tyle samo punktów. Uaktualniona tabela zostanie wrzucona niebawem.
Przed obiadem rozpoczęły się zajęcia w grupach, a po nim nastąpił podział na grupy ze względu na rozgrywane dzisiaj mecze kontrolne z zespołem z Warszawy. Pierwsza ekipa młodsza rozpoczęła mecze o godzinie 15:00, a druga starsza o godzinie 17:00, dlatego też na zmianę odbyła się wyprawa na zakupy.
Podczas sparingu zawodnicy mieli okazję zaprezentować i doskonalić swoje umiejętności w grze z przeciwnikiem. Wszyscy chłopcy spisali się bardzo dobrze raz wygrywają, przegrywają i remisując spotkania. Najważniejsze, że każdy dziś mógł spróbować swoich sił. Wyczerpujące mecze sprawiły, że zawodników dopadł wilczy apetyt, który został zaspokojony kolacją na którą wyruszyliśmy o 19:00. Po posiłku rozpoczęły się dalsze zmagania w wyłonieniu Mistrza Żonglerki, Rzutów wolnych, a także Mistrza pojedynków 1x1. Emocji było sporo- radość, ale i też łzy, a to wszystko w duchu fair-play. Po zmaganiach naszych zawodników do akcji wkroczyli trenerzy, którzy zagrali między sobą przy świetnej publice jakimi są nasi zawodnicy.
Podsumowując dzisiejszy dzień uważamy za udany i przy tym cała „Jedenastka” wciąż świetnie się bawi!

Zapraszamy na nasz profil FB, gdzie można obejrzeć fotorelację z całego dnia! « powrót