Aktualności

Kolejny obozowy dzień za nami!   (2017-07-04)

Dzisiejszy poranek rozpoczął się tradycyjne od pobudki, śniadania, odprawy i treningu. Na porannych zajęciach chłopcy pracowali nad motoryką. Po treningu wszyscy porządkowali swoje pokoje. Przypominamy, że każdy pokój bierze udział w konkursie czystości i chłopcy naprawdę bardzo się starają! W tym roku konkurs ten wzbudza jeszcze więcej emocji wśród chłopców. Po kontroli czystości, jedna grupa uczestniczyła w grach na sztucznym mini boisku, a druga na boisku do piłki plażowej. 
Następnie udaliśmy się na obiad, a po nim krótki odpoczynek i wyjście na miasto. Były pierwsze zakupy i pyszne lody.
Po powrocie i zjedzeniu kolacji przyszedł czas na kolejną fazę Ligii Obozowej, której towarzyszą ogromne emocje! Wyniki podamy niebawem.
W pierwszym dniu obozu chłopcy wiedzieli, że będzie dyskoteka, ale nie wiedzieli dokładnie kiedy. Wracając z meczów, słyszeli muzykę, a więc w mig się wykąpali, ubrali, włosy na żel i ruszyli na dyskotekę. Początkowo wstydliwi, ale długo nie czekaliśmy jak zdominowali cały parkiet. Teraz wszyscy już w swoich łóżkach jeszcze prowadzą rozmowy i proszą o kolejną zabawę. Dzisiejszy dzień z pewnością dostarczył chłopcom wiele pozytywnych wrażeń!


Zapraszamy na nasz profil na FB, na którym znajduje się fotorelacja! « powrót