Aktualności

Za nami pierwszy dzień obozu- "Pozytywny poniedziałek"   (2017-07-03)

O godzinie 8:00 wszyscy zawodnicy stawili się na zbiórce i wspólne udaliśmy się na śniadanie. Po zakończonym posiłku i odprawie każdy zawodnik przygotowywał się do porannego treningu. Warunki treningowe w jakich chłopcy mogą doskonalić swoje umiejętności są fantastyczne. Każdy z zawodników był zachwycony! Po treningu czekała na chłopców niespodzianka w postaci „Obozowego Chrztu”, który zorganizowaliśmy wspólnie z inną grupą, która jest również na obozie. Najpierw głośny marsz ulicami Niechorza do plaży, a potem przysięga, zadania i nadanie tytułu przez Neptuna, którym został nasz trener Łukasz. Po powrocie każda grupa porządkowała swój pokój- wszyscy starali się to zrobić jak najlepiej, aby dostać jak najwięcej punktów w konkursie czystości. Do regulaminu konkursu został dopisany ważny element, mianowicie higiena osobista, która też jest punktowana. Już w pierwszym dniu, niektóre pokoje zaskakiwały pozytywnie swoim porządkiem!
Po kontroli czystości udaliśmy się na obiad, po którym mieliśmy czas na wspólny odpoczynek przy basenie, a także rozmowy z rodzicami.
O godzinie 15:00 ponownie udaliśmy się na drugi trening, który odbył się w formie gier i zabaw. Po półtoragodzinnym treningu odbyliśmy małą odnowę na basenie w naszym ośrodku, aby zregenerować siły przed mocno wyczekiwaną ligą obozową! W tym roku chłopcy rywalizują w trzech grupach, a składy były losowane, co wzbudziło wiele emocji!
Całodniowe poniedziałkowe zmagania zakończyły się w pozytywnej atmosferze z niecierpliwością na kolejny dzień.

Zapraszamy na nasz profil na fb, gdzie jest pełna fotorelacja!
 « powrót