Aktualności

Oficjalne otwarcie boiska w Jurczycach   (2017-06-18)

W piątek, 16 czerwca nasza Akademia wspólnie z Sołtysem Wszemiłowic- Jurczyc zorganizowała oficjalne otwarcie nowego boiska w Jurczycach. Impreza rozpoczęła się od godziny 15:00 i trwała do 19:00. Pogoda w tym dniu nie była łaskawa dla nas ale atrakcje jakie czekały przede wszystkim dla dzieci sprawiły, że bawiliśmy się świetnie!
Wydarzenie nie mogło odbyć się bez gości zaproszonych, a mianowicie: Burmistrz MiG Kąty Wrocławskie Antoni Kopeć, pani Agnieszka Litwin- kierownik wydziału planowania rozwoju i inwestycji, pan Jarosław Wojciechowski- przewodniczący Rady Miejskiej Kąty Wrocławskie i pan Paweł Pilski- GOKiS Kąty Wrocławskie. Po krótkim przemówieniu sołtysa i burmistrza nastąpiło oficjalne otwarcie boiska- symboliczne przecięcie wstęgi.
Całej imprezie towarzyszył w roli głównej Turniej piłki nożnej dla roczników 2010 i młodsi oraz 2008/2009 w którym uczestniczyły takie zespoły jak GOKiS Kąty Wrocławskie, Młode Wilki, AP Bystrzyca Kąty Wrocławskie i oczywiście Jedenastka. Głównym założeniem rozgrywek była gra bez klasyfikacji końcowej i stworzenie zawodnikom sytuacji do swobodnych rozgrywek bez presji. W przerwie między meczami wszyscy bawili się na zamkach dmuchanych i konkurencjach prowadzonych przez animatorów.
O godzinie 17:00 była mała przerwa na pokaz i krótkie warsztaty freestyle footballu w wykonaniu Michała Brzezika Brzezickiego i powrót na ostatnie mecze turnieju z okazji otwarcia boiska. Po wszystkich meczach każdy zawodnik otrzymał złoty medal i zrobił sobie szybkie pamiątkowe zdjęcie ze względu na zaczynający padać deszcz.
Podsumowując cała impreza przebiegła w świetnej atmosferze, wszystkie dzieci nie tylko te które brały udział w rozgrywkach bawiły się fantastycznie co było widać na twarzach.
Z tego miejsca zarząd, społeczność i trenerzy Akademii Piłkarskiej Jedenastka dziękują za super obiekt na którym na pewno będzie wiele się działo!


 « powrót