Aktualności

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka   (2017-06-07)

W sobotę, 3 czerwca od godziny 14:00 do 18:00 bawiliśmy się wspólnie z zawodnikami i ich rodzicami podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka. Były konkurencje piłkarskie, dużo meczów, dmuchańce oraz bardzo emocjonujący turniej tatusiów i trenerów. W rozgrywkach wystąpiły 4 zespoły tatusiów i 1 zespół trenerów. Wszyscy spisali się świetnie, a doping kibiców tylko dodawał skrzydeł naszym dzielnie walczącym zawodnikom. W przerwie między różnymi atrakcjami czekał nas pyszny poczęstunek z grilla przy którym świetnie spisali się rodzice, a także fantastyczne wypieki naszych mam.
W trakcie meczów odbył się także konkurs kręcenia hula- hop dla wszystkich mam, w którym najlepsza okazała się pani Jolanta Zielińska i Agnieszka Krysmalska.
Na koniec całej imprezy każdy zawodnik otrzymał wartościowy prezent z okazji Dnia Dziecka- książkę Sportowy Wojownik, która na pewno pozytywnie wpłynie na rozwój naszych młodych piłkarzy. Dla naszych tatusiów też mieliśmy małą niespodziankę i dzięki temu mogli poczuć się jak ich dzieci podczas ceremonii wręczenia pamiątkowych medali i pucharów. Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka zakończyli nasi mali zawodnicy, którzy wypuszczali balony napełnione helem do nieba ze swoim marzeniem. Cały piknik odbył się w radosnej i przyjemnej atmosferze. Miło było patrzeć na integrujących się rodziców, którzy powoli tworzą naszą mała Jedenastkową rodzinę! W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji naszej imprezy. Dziękujemy!!!

Zapraszamy na nasz fanpage na fb, gdzie znajdują się zdjęcia z naszego Pikniku:) « powrót