Aktualności

Weekendowe zmagania w rozgrywkach Deichmann   (2017-04-26)

W ubiegły weekend 3 zespoły U-9 i po jednym zespole U-7 i U-11 stawiły się na rozgrywkach Deichmann Minimistrzostwa 2017.
W sobotę pogoda nas nie rozpieszczała, ale mimo chłodu i silnie wiejącego wiatru jest to kolejny świetny występ naszych drużyn.
Jako pierwsza to boju ruszyła Hiszpania- kategoria U-9, która w tym dniu wyszła na boisko dwa razy. Pierwszy mecz rozegraliśmy z reprezentacją Nikaragui, który zakończył się naszym zwycięstwem po pięknych bramkach Wojtka Ciupy i Bartka Wojciechowskiego. Drugi mecz to pomimo wyniku na naszą niekorzyść, zespół Hiszpanii zaprezentował bardzo dobrą grę ze świetnie grającym Hondurasem. Cieszy nas bardzo, że chłopcy robią duże postępy, szkoda, że w tym meczu nie udokumentowaliśmy naszej gry bramką.
O godzinie 11:30 na boisku zameldowała się kolejna nasza drużyna z kategorii U9- Burkina Faso, której przyszło rozegrać, aż 4 mecze. Chłopcy w nieco osłabionym składzie, bez zmian walczyli do ostatniego gwizdka. Reprezentacje Samoa i Malediwy okazały się mocniejsze od nas, ale mecze z Papua Nowa Gwinea i Szkocją pokazują, że chłopcy potrafią walczyć i strzelać bramki. Na listę strzelców wpisał się dwukrotnie Wiktor Malinowski.
Przyszedł czas na nasz trzeci zespół w kategorii U9- Togo. O godzinie 12:20 rozpoczął się pierwszy z dwóch meczów, który rozegraliśmy z reprezentacją Lesotho, wygrywając aż 6:1. Na listę strzelców w tym mecz wpisali się 3x Michał Otta, Filip Jewgiński, Kryspin Dulęba i Daniel Leń. Pół godziny później przyszło nam zmierzyć się z Kubą i tutaj także nasi zawodnicy nie zawiedli, strzelając 6 bramek- dwie Dawid Marszałek, dwie Filip Jewgiński i dwie Michał Otta.
Sobotnie rozgrywki zakończyli nasi najmłodsi zawodnicy występujący w kategorii U7 jako zespół Belgi. Chłopcy rozegrali dwa mecze. Pierwszy mecz z Sierra Leone przyniósł zwycięstwo w pięknym stylu. Chłopcy pokonali reprezentację Sierra Leone 3:1, a bramki dla naszej drużyny strzelał dwukrotnie Tomek Górecki i jedną Marcel Bazylewicz. O 16:25 zagraliśmy ostatnie spotkanie w tym dniu z reprezentacją Hiszpanii, której pokazaliśmy jak się gra w piłkę strzelając aż 7 bramek. Na listę strzelców w tym meczu wpisali się: dwukrotnie Alan Wilczewski, Tomek Górecki i po jednym trafieniu Tristan Krysmalski, Kajtek Ciupa i Franek Kaszuba.
W niedzielę pogoda była jeszcze gorsza niż w sobotę. Padający na zmianę deszcz, grad i silny wiatr uniemożliwiły dokończenie rozgrywek zespołowi w kategorii U11- Togo. W tym dniu mieliśmy rozegrać dwa mecze, jednak zagraliśmy tylko jeden i to nie cały z powodu padającego gradu. Pierwszy i jak się okazało ostatni mecz w niedzielne rozgrywki zagraliśmy z reprezentacją Czadu. W tym meczu mieliśmy ogromną przewagę, już po pierwszej połowie prowadziliśmy 6:0 a wszystkie bramki dla nas strzelił niezawodny Dorian Strugała. Mimo iż druga połowa meczu nie została dokończona wynik meczu został wpisany to tabeli rozgrywek.

Weekend 29-30.04.2017 jest wolny od gry, przede wszystkim ze względu na wyjazdy na długi weekend majowy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne emocje podczas rozgrywek Deichmann i nie tylko!


Do boju Jedenastka! « powrót