Aktualności

Udane występy naszych Żaków i Skrzatów   (2017-03-20)

Sobotnie i niedzielne występy naszych zespołów w turnieju Oratorium Cup 2017 przyniosły wiele emocji, dużo gry i przede wszystkim nauki.
Pierwsze weekendowe zmagania rozpoczęły się w sobotę 18.03.2017 od godziny 14:00 w hali widowiskowo- sportowej w Środzie Śląskiej. Jako pierwsi dumnie reprezentowali nas chłopcy w kategorii Żak w składzie: Filip Pac, Filip Kobza, Dominik Jaromin, Wojtek Ciupa, Konrad Zieliński, Janek Gruszczyński, Dawid Szohner, Bartek Wojciechowski i Kuba Karczewski. W turnieju rozegraliśmy pięć meczów, a naszymi przeciwnikami były zespoły: AP Champions Wrocław, GOKiS Kąty Wrocławskie, Oratorium Środa Śląska, Akademia Piłkarska 13 i KP Młode Wilki. W całych rozgrywkach zdecydowanie zdominowaliśmy każdy zespół i tylko momentami brakowało skuteczności, zachowania „zimnej krwi” pod bramką przeciwnika i gry zespołowej. Podsumowując w całych rozgrywkach zaliczyliśmy 5 zwycięstw zdobywając 16 bramek i tracą zaledwie 2 i tym samym zapewniliśmy sobie zajęcie I miejsca w Oratorium Cup 2017!!! Dodatkowo nasi zawodnicy zasłużyli sobie na indywidualne wyróżnienia:
-Bartek Wojciechowski- NAJLEPSZY STRZELEC
-Konrad Zieliński- WYRÓŻNIONY ZAWODNIK TURNIEJU 

Drugi dzień zmagań w Oratorium Cup 2017 rozpoczęli od godziny 9:00 chłopcy w kategorii Żak młodszy. Nie było to dal nich proste zadanie bowiem zespół został zdziesiątkowany przez choroby i wypadki losowe. Ostatecznie pięciu zawodników w składzie: Mateusz Kapsa, Szymon Kapsa, Filip Jewgiński, Dawid Pawlata i Kryspin Dulęba stanęło do walki z takimi zespołami jak: Akademia Piłkarska 13, KP Młode Wilki, Oratorium Środa Śląska, UKS Zibi Jordanów Śląski, Oratorium II Środa Śląska. Pomimo, wąskiej kadry podczas tego turnieju chłopcy w każdym meczu walczyli do ostatnich minut. W końcowym rezultacie zanotowali 3 zwycięstwa i dwie minimalne porażki, zdobywając 16 bramek i tracąc tylko 2. Ostatecznie z taką samą ilością punktów zajęliśmy ex aequo z Oratorium Środa Śląska III miejsce, jednak w bezpośrednim pojedynku ulegliśmy 1:0 dlatego też zdobyliśmy IV miejsce po bardzo dobrze rozegranym przez chłopców turnieju. Tutaj również nie obeszło się bez wyróżnień, na które zapracował sobie Szymon Kapsa!

O godzinie 14:00 przyszedł czas na najmłodszych zawodników z kategorii Skrzat. Naszą Jedenastkę reprezentowali: Marcel Bazylewicz, Oskar Cyman, Olivier Cyman, Tristan Krysmalski, Mikołaj Pec i Wiktor Gryszkiewicz. I również w tej kategorii wiekowej pokazaliśmy, że potrafimy bawić się i grać w piłkę. Zespoły z którymi przyszło nam walczyć to: Akademia Piłkarska Fair- Play, KP Młode Wilki, Akademia Piłkarska 13, Oratorium Środa Śląska, Football Academy Środa Śląska. Ostatecznie po dobrej grze naszych zawodników zajęliśmy III miejsce i na wyróżnienie zawodnika turnieju zasłużył sobie Marcel Bazylewicz.

 
A my dalej nie zwalniamy tempa i już 25.03.2017 i 26.03.2017 kolejne turnieje!!!

 « powrót