Aktualności

Weekend na DACCO CUP 2017   (2017-03-05)

Jedenastka rusza po feriach z turniejową machiną. W weekend dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Jedenastka pojawiły się w Żarowie na turnieju Dacco Cup 2017. Do zmagań przystąpiło 11 zespołów  wśród których nie mogło zabraknąć naszych zawodników. Całe rozgrywki  toczyły się przez dwa dni- sobota i niedziela i miały one formę ligii, gdzie każdy zespół rozegrał łącznie 10 meczów.
Rywalami drużyn z Jedenastki były zespoły: AP First Kick , AP Bolko Bolków, Gryf Świdnica, Rodło Opole, Orlik Kłodzko, AP Football Wrocław, UKS Bielawianka Bielawa, AS Milicz. Poziom turnieju Dacco Cup był wysoki o czym świadczą wyniki rozegranych meczów. Do ostatniej minuty toczyła się walka o podium. Po dwudniowych zmaganiach Jedenastka wywalczyła 3 miejsce, odbierając tym samym puchar i brązowe medale. Z dobrej strony pokazał się również drugi zespół Jedenastki, w którym grali także chłopcy młodsi. Nie przeszkadzało im to jednak w grze i dobrej zabawie i po zaciętych bojach ostatecznie zajęli 9 miejsce! Reasumując turniej uważamy za bardzo udany i dobrze zorganizowany jednak sędziowanie w dwudniowych rozgrywkach pozostawia wiele do życzenia i nie jest to tylko nasze zdanie. Pan Janusz, który był bardzo oporny na obowiązujące przepisy i nie tylko na nie, psuł całą zabawę wszystkim zawodnikom ale i też licznie zgromadzonym kibicom.
Składy drużyn: Jedenastka czarna : Mateusz Leś, Dorian Strugała, Igor Gajewski, Filip Pac, Dawid Maciejewski, Kuba Karczewski, Filip Kobza, Łukasz Leśniak, Konrad Zieliński, Dominik Jaromin. Jedenastka biała: Miłosz Kończyło, Szymon Kapsa, Kryspin Dulęba, Daniel Leń, Adam Smal, Janek Gruszczyński, Filip Jewgiński, Tomek Leśniak, Michał Kijak, Michał Otta. « powrót