Aktualności

Sparingowy czwartek   (2017-02-23)

Dzisiejszy deszczowy dzień, po standardowej pobudce i śniadaniu, które odbyły się jak zwykle punktualnie, wyruszyliśmy na pierwszy poranny trening. Rano zawodnicy pracowali nad tworzeniem akcji ofensywnych zakończonych uderzeniem do bramki. Półtoragodzinny trening i porządki w pokojach sprawiły, że zawodników dopadł wilczy apetyt, który został zaspokojony obiadem. Po posiłku i chwili relaksu podczas gier i zabawa integracyjnych nastąpiły przygotowania do drugiej kolejki Ligii Obozowej. Liga ta jest częścią obozu, która wzbudza najwięcej emocji podczas naszego pobytu w Świeradowie- Zdrój. Chłopcy wyczekują jej z niecierpliwością. Aby ostudzić emocje rywalizacji podczas rozgrywek udaliśmy się na odpoczynek na basen, po którym mieliśmy pyszną kolację. Jedzenie znikało w mgnieniu oka, co nas trenerów bardzo cieszy.
O godzinie 19:15 grupa z rocznika 2008 i młodsi rozegrała mecz sparingowe z Zagłębiem Lubin, a pozostali chłopcy kibicowali Legii Warszawa. Wszyscy zawodnicy mieli okazję zaprezentować i doskonalić swoje umiejętności w grze z przeciwnikiem. Wyśmienicie spisali się nasi mali giganci, padło wiele bramek zarówno z jednej jak i z drugiej strony.
Reasumując dzisiejszy dzień, chłopcy spędzili na sali sportowej 4,5 h plus do tego zajęcia na basenie. Energii jest sporo, ale przyszedł czas na sen, który jest podstawą regeneracji na kolejne obozowe zmagania.

Zapraszamy na nasz profil FB, gdzie można obejrzeć fotorelację z całego dnia! « powrót