Aktualności

Wtorkowy zawrót głowy   (2017-02-21)

Wtorkowy poranek rozpoczął się tradycyjnie o godzinie 7:45 pobudką i śniadaniem, po którym nastąpiła odprawa w grupach i przygotowanie do treningu.
O godzinie 9:00 wyruszyliśmy na pierwszy trening w tym dniu, gdzie nastąpił podział na dwie grupy treningowe. Jak co dzień nie zabrakło również sprzątania w pokojach i oczekiwania w napięciu na ile punktów każda grupa zapracowała.
Pogoda dziś od rana pokrzyżowała nam plany i nie była łaskawa, ponieważ do południa padał deszcz i grad. Jednak zaraz po obiedzie i krótkim odpoczynku zawitało słoneczko, więc wybraliśmy się na spacer po okolicy i oczywiście wyczekiwane zakupy. Trasa jaką pokonaliśmy, ok 5 km była na pewno widoczna na dzisiejszej kolacji, która była wyczekiwana przez każdego. Po kolacji czekała nas jeszcze emocjonująca LIGA OBOZOWA- pierwsza kolejka! Relacje przedstawimy w osobnym poście.
Dzisiejszy dzień był dla naszych obozowiczów z pewnością bardzo emocjonujący i intensywny o czym świadczy cisza nocna, która ku zdziwieniu trenerów rozpoczęła się już o godzinie 21:30.

Zapraszamy na nasz profil na FB, na którym znajduje się fotorelacja! « powrót