Aktualności

Poniedziałek z Polish Soccer Skills   (2017-02-20)

O godzinie 8:15 wszyscy zawodnicy stawili się na zbiórce, aby wspólnie udać się na śniadanie. Po zakończonym posiłku każdy przygotowywał się do treningu, który miał odbyć się z licencjonowanym trenerem Polish Soccer Skills. Trener Marcel specjalnie przyjechał do nas na jeden dzień obozu, aby przeprowadzić 2 jednostki treningowe, które są treningami uzupełniającymi zajęcia klubowe. Tematem pierwszych zajęć był trening techniki indywidualnej i gry 1x1. Półtoragodzinny trening minął tak szybko, że chłopcy nie chcieli schodzić z sali. Po treningu każdy z zawodników porządkował swój pokój- wszyscy starali się to zrobić jak najlepiej, aby dostać jak najwięcej punktów w rozpoczętym konkursie czystości.
Po kontroli porządków,  przyszedł czas na odpoczynek, a po nim obiad i drugi trening, którego tematem były podania i przyjęcia piłki zakończony grą. Po treningu, szybki prysznic i rozrywka w postaci gier w piłkarzyki, bilarda, cymbergaja, koszykówkę i XBOXA 360! Emocji było co niemiara, ale wszystko co dobre szybko się kończy. Przyszedł czas na kolacje, ale zaraz po niej relaks na basenie. W dniu dzisiejszym zjeżdżalnia z pontonami była atrakcją główną zabaw na pływalni.
Całodniowe poniedziałkowe zmagania zakończyły się w pozytywnej atmosferze z niecierpliwością na kolejny dzień! A tymczasem chłopcy już w swoich pokojach przygotowują się do ciszy nocnej.

Na obszerną fotorelację z poniedziałku zapraszamy na nasz profil na FB Akademia Piłkarska Jedenastka.

 « powrót