Aktualności

JEDENASTKA najlepsza na turnieju JAKO Javoria Cup   (2017-02-13)

W niedziele, 12 stycznia reprezentacja chłopców w kategorii Żak wzięła udział w świetnie obstawionym turnieju JAKO Javoria Cup 2017. Halowy turniej pod patronatem Burmistrza Miasta Jawor Emiliana Bery, przyciągnął wiele drużyn, które prezentowały wysoki poziom umiejętności. Były to:Grupa A:
1.Javoria I Jawor
2.Wilkowianka Wilków
3.AP Jedenastka
4.JTS Jawor
5.Chojnik Jelenia Góra

Grupa B:
1.Javoria II Jawor
2.AMP Budziszów Wielki
3.Polonia Stal Świdnica
4.Szkoła Futbolu Staniątki
5.Victoria Wałbrzych

Rozgrywki rozpoczęły się od godziny 9:00 i każdy zespół w swojej grupie walczył z każdym o wejście do półfinału. Nasi chłopcy w fazie grupowej spisali się świetnie, zdobywając 3 wygrane, 1 porażkę i tym samy z pierwszego miejsca awansując do półfinału.

Wyniki fazy grupowej:

JTS Jawor- Akademia Piłkarska Jedenastka 1:0
Akademia Piłkarska Jedenastka- Wilkowianka Wilków 9:0
Javoria I Jawor- Akademia Piłkarska Jedenastka 0:2
Chojnik Jelenia Góra- Akademia Piłkarska Jedenastka 0:2

W półfinale zmierzyliśmy się z zespołem Polonia Stal Świdnica, remisując 0:0 i wygrywając w karnych 2:0 zapewniliśmy sobie grę w FINALE. W finale zmierzyliśmy się z zespołem Szkoła Futbolu Staniątki wygrywając 1:0.
Mimo, że nasi chłopcy niezbyt dobrze rozpoczęli swoje rozgrywki to uważamy, że bardzo dobrze spisali się podczas rozgrywek i dzielnie walczyli z każdym zespołem. Zabrakło nam tego dnia szczęścia, ale i też konsekwencji w grze. Świetny turniej, który pozwolił nam zmierzyć się z drużynami z naszego województwa.

Klasyfikacja końcowa:

X miejsce – Wilkowianka Wilków
IX miejsce – AMP Budziszów Wielki
VIII miejsce – Chojnik Jelenia Góra
VII miejsce – UKS Javoria II Jawor
VI miejsce – Victoria Wałbrzych
V miejsce – UKS Javoria I Jawor
IV miejsce – Polonia Stal Świdnica
III miejsce – JTS Jawor
II miejsce – Szkoła Futbolu Staniątki
I miejsce – Akademia Piłkarska Jedenastka

Ponadto trenerzy wszystkich zespołów wybrali dwie nagrody specjalne. Statuetkę najlepszego zawodnika turnieju odebrał nasz zawodnik DOMINIK JAROMIN, a najlepszym  zawodnikiem w zespole okazał się Konrad Zieliński. Gratulacje!

ZŁOTA JEDENASTKA: Filip Pac, Filip Kobza, Jakub Karczewski, Mateusz Leś, Igor Gajewski, Stasiu Wilczek, Konrad Zieliński, Łukasz Leśniak, Tomek Leśniak, Dawid Maciejewski, Dominik Jaromin.
 « powrót