Aktualności

Sobotnie występy Jedenastki!   (2017-01-11)

W sobotę 07.01.2017 we Wrocławiu odbył się turniej piłkarski Forza Cup 2017 organizowany przez klub Forza Wrocław. Do turnieju przystąpiło 10 drużyn z całej Polski. Nie mogło też zabraknąć drużyny z Jedenastki, którą reprezentowali: Kuba Karczewski, Mateusz Leś, Staś Wilczek, Janek Gruszczyński, Konrad Zieliński, Igor Gajewski i Filip Kobza. Pomimo problemów kadrowych i długiej przerwie w rozgrywkach, nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony. W pierwszej części turnieju piłkarze z Jedenastki imponowali zaangażowaniem i stylem gry, kreując świetne akcje. Niestety, krótka ławka rezerwowych i mroźna pogoda dała się we znaki naszym zawodnikom przez co efektywność ich gry z meczu na mecz malała. Jednak z całą pewnością turniej należy uznać za udany. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Konrad Zieliński, Mateusz Leś, Kuba Karczewski.
Również w sobotę dwa zespoły z rocznika 2008/2009 uczestniczyły w turnieju Olimpiakos Cup 2017 w Żernikach Wrocławskich. Zespół Jedenastki w turze porannej reprezentowali w okrojonym składzie Łukasz Leśniak, Tomek Leśniak, Dawid Maciejewski, Miłosz Kończyło i Filip Pac, natomiast od godziny 12:30 na halę wybiegli Filip Jewgiński, Jaś Dziemaszkiewicz, Jakub Konury, Olivier Brych, Jakub Sujka, Gabriel Cybulski, Filip Pac, Kryspin Dulęba i Adam Smal. W pierwszej turze, która rozpoczęła się od godziny 9:00 przyszło nam zmierzyć się z takimi zespołami jak: Ślęza Wrocław, Akademia Piłkarska Champions Wrocław, Forza Wrocław i Olimpiakos Żerniki Wrocławskie, a po południu Ślęza Wrocław II, Akademia Piłkarska Champions II, Parasol Wrocław i Olimpiakos Żerniki Wrocławskie. Rozgrywki odbywały się bez klasyfikacji końcowej, a więc była to świetna okazja do sprawdzenia chłopców, którzy indywidualnie pokazali się z bardzo dobrej strony. Mogliśmy również zobaczyć świetne akcje zespołowe w których momentami brakowało zachowania zimnej krwi pod bramką przeciwnika i skuteczności w wykończeniu akcji. Podsumowując, sobotę uważamy za w pełni wykorzystaną i udaną :)

A już w sobotę zapraszamy wszystkich serdecznie na halę widowisko- sportową w Kątach Wrocławskich, gdzie nasza Akademia organizuje turniej! Od godziny 8:30 na halę wybiegną Żaki, a od 13:00 Skrzaty! Już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy zobaczyć ile radości może sprawić gra w piłkę nożną!

 « powrót