Aktualności

Piłkarskie Mikołajki za nami!   (2016-12-10)

W dniu dzisiejszym tj. 10.12.2016r odbyły się Piłkarskie Mikołajki dla zawodników naszej Akademii. W tym roku aż 100 zawodników i zawodniczek bawiło się podczas całej imprezy. Piłkarskie Mikołajki miały formę turnieju Mikołajkowego, który odbył się w dwóch turach: I tura rocznik 2010 i młodsi od godziny 12:00 oraz II tura rocznik 2007 i młodsi od godziny 13:30. Miejscem naszej zabawy była sala sportowa ZSP w Wysokiej!
Po oficjalnym otwarciu zabawy zarówno w jednej jak i w drugiej grupie odbyła się wspólna rozgrzewka przed meczami, po której przeszliśmy do podziału zawodników na zespoły, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach: czerwonej i zielonej. Każdy zespół miał swoją nazwę na wzór drużyn z Ligi Mistrzów.
Wszystkie mecze rozegrane były na wysokim poziomie, padło wiele bramek, a rodzice mogli oglądać świetne akcje, które nagradzane były oklaskami. Po zakończeniu zmagań sportowych, przyszedł czas najbardziej wyczekiwany przez dzieci- odwiedziny gościa specjalnego- Mikołaja, który obdarował wszystkich hojnymi paczkami. Na twarzach widoczne były uśmiechy oraz zadowolenie z prezentów i w tej atmosferze wspólnym okrzykiem zakończyliśmy każdą z dwóch tur. « powrót