Aktualności

ZDOLNYŚLĄSK2009 za nami!   (2016-10-23)

W niedzielę tj. 23.10.2016 r reprezentacja chłopców Akademii Piłkarskiej Jedenastki wzięła udział w bardzo dużym i mocno obsadzonym turnieju ZDOLNY ŚLĄSK 2009, w którym grały aż 24 zespoły z całego Dolnego Śląska. Turniej odbył się we Wrocławiu pod balonem AWF od godziny 9:00 do 17:00. Zespoły, które wzięły udział to:  Olympic Wrocław- 4 zespoły, UKS Lechia Dzierżoniów, UKS AS Milicz, Parasol Wrocław- 2 zespoły, FC Wrocław Academy, Sokół Marcinkowice, Śląsk Wrocław SA- 3 zespoły, MLUKS Dwójka MOS Gubin, AKS Strzegom, AP Football, Zagłębie Lubin, Polonia Trzebnica, AP Duda, APN Sobótka, AP Champions Oława, KS Łużyce Lubań, MKS Miedź Legnica, MKS Pogoń Góra, AP Jedenastka.
Nasza ekipa trafiła do bardzo mocnej grupy, w której przyszło nam zmierzyć się z:
1.Śląsk Wrocław SA I
2.MLUKS Dwójka MOS Gubin
3.AKS Strzegom
4.AP Football
5.Olympic Wrocław
6.AP Jedenastka

Nasi chłopcy z rocznika 2009, którzy dopiero rozpoczynają wspólną turniejową przygodę w całych rozgrywkach prezentowali się dobrze i  zanotowali 1 remis, 3 porażki i 6 zwycięstw. Ostatecznie przyszło nam zmierzyć się w lidze niemieckiej z takimi zespołami jak: KS Łużyce Lubań, LUKS Dwójka MOS Gubin, Parasol Wrocław II, Parasol Wrocław I, UKS AS Milicz. Turniej pokazał nam jak wiele jeszcze pracy przed chłopcami zarówno tej indywidualnej i jak zespołowej. Cieszymy, że się mogliśmy wziąć udział w tak mocno obsadzonym turnieju i zobaczyć jak nasz młody zespół radzi sobie z doświadczonymi zespołami. To była zarówno świetna zabawa jak i lekcja porządnego futbolu. Przed nami kolejne turnieju, bo nic tak nie stwarza doskonałych warunków do rozwoju jak gra z przeciwnikiem.

Skład: Dawid Pawlata, Daniel Leń, Szymon Kapsa, Filip Jewgiński, Tymek Gabryś, Jaś Dziemaszkiewicz, Kryspin Dulęba, Wiktor Gryszkiewicz, Olivier Brych. « powrót