Aktualności

Niedzielna zabawa z piłką w Chrząstawie Wielkiej   (2016-09-27)

W niedzielę 25.09.2016, od godziny 11:00  nasi najmłodsi zawodnicy rozpoczęli ten piękny dzień rozgrywkami w Chrząstawie Wielkiej, które zostały zorganizowane przez Akademię First Kick. Oprócz naszego zespołu w turnieju wystąpiły drużyny AP Champions Oława, GOKiS Kąty Wrocławskie, Parasol Wrocław, Forza Wrocław, Ślęza Wrocław, Fair Play Wrocław i Akademia First Kick. Stworzone zostały dwie grupy i rozegrano mecze każdy z każdym.
Od godziny 14:00 do rywalizacji w takiej samej formule przystąpili zawodnicy z kategorii Żak. Tutaj swój występ zaliczyły aż trzy zespoły naszej Akademii.
Wszystkie mecze w wykonaniu naszych „Małych Gigantów” prezentowały dobry poziom. Indywidualnie każdy z chłopców zaprezentował świetne umiejętności. Po turnieju każdy zawodnik nagrodzony został złotym medalem i mógł poczuć się zwycięzcą- bo o to chodzi w rozgrywkach, gdzie nie ma presji na wynik tylko liczy się dobra zabawa. Pozytywna atmosfera, radość z gry i uśmiech na twarzach dzieci to dla nas najważniejsze!
Podsumowując, niedziele zmagania naszej Akademii należą do udanych, każde rozgrywki to dla nas lekcja i z niecierpliwością czekamy na kolejne!

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom naszych zawodników za kulturalny doping i wsparcie mentalne!

Foto: własne i Akademia Piłkarska First Kick


 « powrót