Aktualności

Niedzielny występ w Jeleniej Górze   (2016-09-21)

W niedziele, 18 września dwie nasze ekipy pojechały na turniej do Jeleniej Góry, który miał odbyć się na pięknym stadionie IV ligowego zespołu Karkonosze Jelenia Góra. Ostatecznie ze względu na panujące warunki pogodowe został przeniesiony na duża halę sportową.
W turnieju wzięło udział 10 zespołów, które rywalizowały ze sobą w dwóch grupach:
-Karkonosze Jelenia Góra- 3 zespoły
-Akademia Bolko Bolków
-Lotnik Jeżów Sudecki
-Woskar Szklarska Poręba
-UKS Gryfów Śląski
-JTS Jawor
-Akademia Piłkarska Jedenastka I
-Akademia Piłkarska Jedenastka II

Grupa A:
1.Karkonosze Jelenia Góra I
2.AP Jedenastka I
3.Lotnik Jeżów Sudecki
4.JTS Jawor
5.MOKSiAL Szklarska Poręba

Grupa B:
1.Karkonosze Jelenia Góra II
2.AP Jedenastka II
3.AP Bolko Bolków
4.UKS Gryfów
5.Karkonosze Jelenia Góra III

Reprezentacja "Jedenastki": F.Kobza, F.Pac, S.Wilczek, D.Jaromin, I.Gajewski, D.Leń, D.Marszałek, G.Cybulski, F.Jewgiński, M.Otta, K.Dulęba, K.Karczewski, Sz.Kapsa, T.Leśniak, Ł.Leśniak, M.Leś, Sz.Gniazdowski, J.Gruszczyński, K.Zieliński,

Rozgrywki rozpoczęły się od godziny 15:00 i każdy zespół w swojej grupie walczył z każdym o wejście do jednej z lig- Mistrzów lub Europy, w których grało się o miejsca.  Z grupy A i B zespół, który zajął 1 i 2 miejsce i najlepszy zespół z trzeciego miejsca z dwóch grup awansowały do Ligii Mistrzów. Nasze dwa zespoły w fazie grupowej spisały się świetnie, awansując do Ligii Mistrzów, w której walczyli o miejsca.
Ostatecznie po zaciętych pojedynkach, świetnych indywidualnych i zespołowych akcjach nasze zespoły zajęły 3 i 4 miejsce w Lidze Mistrzów! To pierwszy nasz oficjalny turniej w sezonie 2016/2017. Zawodnicy powoli wchodzą w cykl weekendowych rozgrywek i na pewno z turnieju na turniej będą zaskakiwać nas swoimi umiejętnościami. Reasumując niedzielne rozgrywki jesteśmy zadowoleni z chłopców, choć zabrakło realizacji kilku ważnych elementów, na które w dalszym ciągu będziemy kłaść nacisk.
W tygodniu treningi, a w weekend rozgrywki- to jest podstawa do prawidłowego rozwoju. Cały czas się rozwijamy, doskonalimy i idziemy do przodu!

A już 25 września kolejne emocje podczas niedzielnego turnieju w Chrząstawie Wielkiej!

Dziękujemy p.Mariuszowi za zdjęcia!:)


 « powrót